Uw behoeften en prioriteiten voor 2024 ?

2023.140

 

Naar (twee)jaarlijkse gewoonte worden rond deze tijd door het RIZIV de zgn. behoeftenfiches verwacht. Die dienen dan als basis om na de zomer de begroting voor de ziekteverzekering op te maken.

We willen dus andermaal bij onze leden peilen wat hun grootste behoeften of prioriteiten voor 2024 zijn.

Naar even goede gewoonte moeten we er u  echter op voorhand aan herinneren 

* dat de budgettaire middelen erg beperkt zullen zijn 

* dat van de eventuele marge er nog een groot gedeelte zal verdwijnen naar transversale zorg

* en dat zelfs van wat we aan doelmatige zorg zouden kunnen realiseren, de helft nog uit de sector van onze honoraria zal verdwijnen. Met dank aan AADM...

 

Indien u de behoeften voor uw discipline wenst door te geven, is het raadzaam dit te doen aan de hand van de sjablonen die het RIZIV oplegt, cfr. de file als bijlage die u ingevuld kan terugmailen aan ons secretariaat (info@asgb.be).  

 

 

Reactie toevoegen

Platte tekst

  • Geen HTML toegestaan.
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
CAPTCHA
asgb omgekeerd
Deze vraag is om te controleren dat u een mens bent, om geautomatiseerde invoer (spam) te voorkomen.
2026.077

Opmaken BERICHTEN

 

* file    } Name = naam geven aan de bijlage

                                                           } File = bestand kiezen (zoeken op Z en file downloaden)

 

2026.076

Bestuursverkiezingen ASGB: blijf niet aan de kant staan!

 

ASGB zal in september 2026 verkiezingen organiseren om zijn Algemene Vergadering (AV) en Bestuursorgaan (BO) te her- en vernieuwen.

De mandaten in deze organen verlopen immers na zes jaar.

Via dit bericht doen we een oproep aan alle geïnteresseerden en zeker aan jonge, geëngageerde artsen om zich kandidaat te stellen.

2026.075

Last call: ACA-webinar op 24 juni 2026

 

De ACA-hervorming legt de focus op de raadplegingshonoraria, de toezichthonoraria, consulten, psychiatrie, spoedgevallen, intensieve zorg, neonatologie en de permanenties.

We merken dat (huis)artsen en specialisten met heel wat vragen zitten. Wat betekent het voor je inkomen? Wat met consultaties die langer duren dan een gewone consultatie? Enz.

Daarom organiseert ASGB/Kartel nogmaals een webinar over de laatste stand van zaken.

 

Wanneer?

Op woensdag 24 juni om 20 uur via Zoom