ASGB-symposium 2025 ‘info voor starters’ op 26 maart

2025.007

 

Datum: woensdag 26 maart 2025 van 19u tot 22u

Locatie: Let’s meet Center Elewijt, Tervuursesteenweg 564 te 1982 Elewijt

Deelname is GRATIS. Onthaal van 18u30 tot 18u55.

 

Inschrijving

Inschrijven kan t.e.m. 16 maart 2025 door het webformulier uit de link hierna in te vullen. https://asgb.be/form/symposium-starters-2025 

 

Programma

Algemeen deel : van 19u tot 20u15

  • De overgang van sui generis- naar zelfstandigenstatuut: waaraan kunt u zich verwachten en vanaf wanneer kan een vennootschap interessant zijn? (Michel Wijns, jurist ASGB)
  • U denkt eraan om toe te treden tot een associatie. Welke samenwerkingsvormen zijn er en wat zijn hun voor- en nadelen? (Rita Cuypers, expert de in begeleiding van associaties)
  • Niemand is vrij van (medische) fouten… en zelfs zonder fout kan er schade zijn. Wat moet u weten over beroepsaansprakelijkheid? (Dr. Robert Rutsaert, bestuurslid ASGB)

 

Diner in buffetvorm : van 20u15 tot 21u (aangeboden door ASGB)

 

Huisartsendeel : van 21u tot 22u

  • Als startende huisarts op zoek naar de juiste praktijkvorm en financiële ondersteuning (Rita Cuypers, expert de in begeleiding van associaties)

 

Specialistendeel: van 21u tot 22u

  • Het ziekenhuislandschap is voortdurend in beweging. Hoe krijgt u inzicht in de verhouding met medische raden, beheerders, netwerken, enz.? (Dr. Herwig Van Dijck, lid ASGB)
  • Hot topics uit de nomenclatuur voor specialisten (Dr. Robert Rutsaert, bestuurslid ASGB)

Reacties

Beste, is er een mogelijkheid dat de informatie online te herbekijken is? Of wordt er nog een tweede info-moment georganiseerd?

Alvast bedankt,
Maxime Benoot

Maxime Benoot

Reactie toevoegen

Platte tekst

  • Geen HTML toegestaan.
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
CAPTCHA
asgb omgekeerd
Deze vraag is om te controleren dat u een mens bent, om geautomatiseerde invoer (spam) te voorkomen.
2025.124

Nieuw akkoord 2026-2027: witte rook

 

Woensdagnacht 17 december werd in de Medicomut een akkoord bereikt tussen artsen en ziekenfondsen voor een nieuwe conventie van twee jaar (2026 en 2027).

In omstandigheden en tijden waarin er 0,0 budgettaire marge is, mag dat een heuse prestatie genoemd worden en vooral een bewijs dat het overleg in zijn huidige vorm wel degelijk nog werkt.

Hopelijk knoopt ook de minister dat laatste in zijn oren, nu hij de tekst van zijn Kader- of Hervormingswet aan het herschrijven is (na o.a. opmerkingen van de Raad van State en de Gegevensbeschermingsautoriteit). 

2025.129

Nieuwe tarieven 2026: fysiotherapie – fysische geneeskunde en revalidatie

 

In de file als bijlage vindt u de nieuwe tarieven die van toepassing zijn vanaf 1 januari 2026.

2025.128

Nieuwe tarieven 2026: klinische biologie

 

In de file als bijlage vindt u de nieuwe tarieven die van toepassing zijn vanaf 1 januari 2026.